Červenec 2010

Pictures

26. července 2010 v 13:13 | Aneko
naruto

Sasuke-chan =*

26. července 2010 v 12:49 | Aneko

Galerie

26. července 2010 v 12:40 | Aneko

*Sasuke*

*Další*


Žít svůj sen 1 - Začátku se člověk nevyhne

26. července 2010 v 12:37 | Aneko
Těch jmen si moc nevšímejte :).

To nemůže být pravda.
To NEMŮŽE být pravda.
To nemůže být PRAVDA.
TO NEMŮŽE BÝT PRAVDA.
Před sotva patrnou chvílí prchala před svými spolužáky, kteří ji z neznámých důvodů honili jako štvanou zvěř. Teď stojí v nějakým lese, před nosem má nějakou mega velkou bránu, slyší zvuk nedaleko na sebe narážejícího ostří a kousek od ní leží…ježiši, to je Adam s Aďou! Co tady k sakru dělají? Její nejlepší kámoška s nepřítelem na život a na smrt. Zvuk ostří se čím dál tím víc blíží. Ou my yurii! Jak? Jak se to, sakra, mohlo stát? Jak?

Naděje umírá poslední 1

26. července 2010 v 12:33 | Aneko
Vznešeně vypadající tygřice se pomalu plíží ke kořisti. Skok a… "Kami, co to tam zase děláš?". Trnitým křovím se směrem k tygřici prodírala dívka. "Kami sem, Kami tam, už mě to štve." zabručela tygřice. "Hele, nemůžeš si dělat co chceš." naštvala se dívka a přestala si vytřepávat lístky z vlasů "Přišly jsme sem trénovat, nebo si zapomněla?". Tygřice tlumeně zavrčela. "Ryuu!" ozval se ze stromu ženský hlas "Ryuu, pojď už domů. Oběd je na stole!". Ryuu se podívala na strom. Na větvi seděl velký modrý papoušek. "To je summon tvojí mamky?". ozvala se zvědavá Kami. "Neptej se když znáš odpověď." zabručela Ryuu a vyrazila do lesa. "Hele, počkej na mě! Když tě nebudu hlídat, tak mi vynadají." zoufale zavolala na mladou kunoichi Kami a rychlými skoky se vydala za ní. "No a?" odfrkla si Ryuu "Jestli ti naši vynadají nebo ne, není moje starost.".

Příběh mladé kunoichi 2 - Čas plyne, ale lidé zůstávají stejní

26. července 2010 v 12:27 | Aneko
Hnědovlasá dívka pospíchala po dlážděné cestě směrem ke střešní zahradě na vrcholku jednoho z domů na jihu její milované vesnice. Konohy. Je to teprve pět let, co tímto směrem pospíchala se zarudlýma očima a se slzami na tvářích. Pět let. Ale Enmi to připadalo jako věčnost. Rychle vyběhla po schodech na vrcholek domu a s nadějí se podívala pod sakuru. Nebyl tam. Enmi přepadl chvilkový smutek. Tolik vzpomínek. Proč zrovna dnes vyplývají na povrch?

Šance

26. července 2010 v 12:22 | Aneko |  fan fiction
Chlapec utíkal rovnou za nosem. Věděl, že jim neuteče. Ale aspoň to mohl zkusit. "Hej, smrade, počkej až tě chytíme!". Kso. Kso, kso, kso. Už ho skoro mají. Ještě zrychlit. On jim prostě musí utéct! "A máme tě!". Parta kluků už prchajícího skoro dohnala. Nezbylo mu nic jiného něž zabočit a… Xoo, slepá ulička. Vběhl jim přímo do pasti. "No no no" pochechtával se kluk v popředí party "Jenom abychom se nerozplakaly.". Jako na povel začalo klukovi slzet oko. Velký kápo party k němu s pochechtáváním došel. Podíval se mu zpříma do očí a pak se otočil na své kumpány "Hele, kluci, Zdá se mi to, nebo malému Uchihovi spadlo něco do oka.". Zachechtal se, což přimělo ke smíchu i celé okolí. Vystrašený kluk vytřeštěně zíral do země. Hned věděl, co se stane dál.

Miluji tě, Hinato!!!

26. července 2010 v 12:19 | Aneko |  fan fiction
Zšeřilo se. Na vesnici dopadl svit půlnočního měsíce. Všude ticho, jen z dálky byly slyšet tiché kroky. Dívka šla zamyšleně prašnou ulicí. Nikde nikdo, jen ona sama. Hlavou se jí proháněly myšlenky podobné pestrobarevným motýlům. Nemohla na něho nemyslet. Ty blonďaté naježené vlasy, ty roztomilé čárky na tvářích. Stále se usmívající ústa. Jaké to asi je, líbat je? V uších jí stále zněl jeho hlas, stále opakující ta rozhodná slova: "Nikdy se nevzdám! Nikdy nevezmu svá slova zpět! To je moje cesta ninji!". Býval to odpadlík, ale teď už není. Vesnice ho, díky jeho činům, uznává.
On jí byl příkladem. Nehynoucím, nesmrtelným vzorem. Milovala ho. Vždycky ho milovala. Ale…Jak to cítí on? Chtěla by se mu podívat do mysli. Chtěla by si přečíst jeho myšlenky. Chtěla by vědět, co si o ní myslí. Je pro něho jen stydlivou, neprůbojnou blbkou? Myslí si o ní, že je pod jeho úroveň?

Příběh mladé kunoichi 1 - Počátek a zdánlivý konec

26. července 2010 v 12:12 | Aneko
Začíná před prvním dílem Naruta.

Nad Konohou svítilo polední slunce. Dívky z Akademie pod vedením senseie trénovaly házení kunai. V každém středu terče byl aspoň jeden kunai. Jen v jednom ne. "Enmi, ty jsi ještě netrefila terč?". Hnědovlasá dívka, asi tak šestiletá, se začervenala "Ne, sensei.". Sensei si povzdychla "Enmi, Enmi, proč se vlastně tak mermomocí snažíš stát kunoichi? Při taijutsu otloukáš tak akorát sama sebe, ninjutsu ti taky moc nejde a házení a míření jsou úplná katastrofa.". Enmi se zastyděla a upírala svůj pohled na zelený trávník. "To kvůli Yuriko, že ano?" ztišila sensei hlas. Enmi dál zarputile zírala na trávník. Sensei si povzdychla "Enmi, prosím běž.". Oslovená se vyjeveně podívala na svou učitelku "Pro-prosím?". "Říkám abys šla. Tady na akademii jen překážíš." povzdechla si sensei a ukázala na vrátka. Enmi se rozutíkala a zmizela na prašné ulici. Na trávníku po ní zůstaly jen kunaie a slzy. Nikdo netušil, že celou událost pozoroval kluk hovící si na střeše Akademie. Podíval se po cestě, kterou utíkala Enmi a vydal se stejným směrem.
Žár slunce. Vůně tisíců kytek. Příjemný stín vysokých stromů. Tak takhle vypadala střešní zahrada na vrcholku jednoho z nejhonosnějších domů na jihu Konohy. Zahradou se rozléhal srdceryvný pláč a dětské vzlyky. "Proč já," šeptala dívka "proč já," šeptala a její slzy kanuly na zelený útržek trávníku pod rozkvetlou sakurou. "Černá ovce klanu," šeptala do vánku "černá ovce klanu, která se na Akademii dostala jen díky původu.". Enmi vnímala jen slzy. Slzy a černé myšlenky.

Naruto FF

26. července 2010 v 12:04 | Aneko

Série

(Omlouvám se za strašné formátování, vyskytující se u všech Naruto FF. Upozorňuji, že původně byly vydávány na blogu naruto-online.blog.cz pod nickem "Annshi-chan", takže se nejedná o kopírování apod..)

(prosinec 2009 - červenec 2010)
Enmi Hoshiki - mladá dívka s velkým snem.
Je možné, aby antitalent překonal génia? Je možné, aby kluk změnil svůj pevně daný názor?
Díly: 1 I 2 I 3 I 4 I 5


Sen mladé kunoichi
(pozastaveno na neznámou dobu)
-pokračování FF "Příběh mladé kunoichi"-
(červenec - listopad 2010)
Ne každý z elitní rodiny je génius. A Enmi je toho jasným důkazem.
Podaří se dívce, do které nikdo nevkládá příliš velké naděje, pokořit svůj osud? Podaří se jí získat uznání od génia?
Díly: 1 I 2 I 3 I 4 I 5 I 6 I 7 I 8 I 9 I 10 I 11 I 12 I 13 I 14

(srpen - září 2010)
V České Republice je spousta otaku. Jaká je šance, že zrovna jednomu z nich se splní přání a potká svého anime idola?
Ai, věčnému snílkovi a otaku tělem i duší, se toto přání splní. Z vysněné reality se stane krutá skutečnost. Očarovaná šarmem svého hrdiny teď musí najít způsob, jak ho dostat zpátky do jeho světa. Je to ale težší, než si myslela.
Díly: 1 I 2 I 3 I 4 I 5 I 6 I 7 I 8 I 9 I 10

Slzy Uchihy
(zrušeno)
-pokračování FF "I Uchihové pláčou"-
(prosinec 2010)
Čtyři roky uplynuly jako voda. Ale zůstává Sasuke Ai věrný? Má vůbec cenu jít do světa ninjů?
Díly: 1 I 2

(září - listopad 2010)
Dívka, kterou vychovával Deidara. Dívka, která se musí pro své bezpečí vydávat za kluka. Dívka...umí vůbec milovat?
Díly: 1 I 2 I 3 I 4 I 5

(únor - červenec 2010)
Krásná, talentovaná, bohatá.
Když jde život jako po drátkách, člověk si na to příliš zvykne. A nakonec se všechno zvrtne.


Jednorázovky

Tři osoby a jejich vztahy k Uchiha Sasukemu.

Rin, Kakashi a Obito na Akademii.

Když se drsňák z klanu Inuzuka konečně vymáčkne =).