About Naruto

25. července 2010 v 10:10 | Aneko
V každém z nás je ukrytý démon. Každý z nás má nějakou nestvůru, která ho navádí k hnusným věcem. A ne každý umí svou nestvůru ovládat.
Naruto byl malý chlapec, bez rodičů, bez příbuzných, kterého všichni nenáviděli. Dívali se na něho, jako na člověka bez práva žít. Ne. Nedívali se na něho jako na člověka, ale jako na zrůdu. Naruto byl sám. Jeho svět byl černý, plný nenávistných očí. Nevěděl, proč ho celá Konoha, jeho vesnice, nenávidí. Upnul se tedy k jedinému cíly, který pro něj byl zároveň neuvěřitelným snem. Stát se hokagem, člověkem, který chrání celou vesnici a kterého lidé uznávají. Ano. Naruto chtěl uznání. Napřed se ale musí stát ninjou. Extra dobrým ninjou. Tím nejlepším ve vesnici.
Hned na počátku jeho "cesty ninji" se však dozvěděl strašlivou pravdu o své existenci. A to, že v jeho těle byl zapečetěn démon, který za vlády Yondaime hokage (čtvrtého hokageho) přivedl vesnici na pokraj záhuby.
Naruto musel tu strašnou pravdu překousnout. Podařilo se. Žil dál jako obyčejný člověk. No, spíš jako obyčejný ninja. Našel si přátele, lásku a dokonce i to uznání.
Pak se ale objevili Akatsuki, Uchiha Sasuke, jeho nejlepší kamoš, odešel z vesnice, Gaara se stal Kazekagem…stalo se toho ještě spousta. A tady začíná Naruto Shippuuden - Naruto Kronika Hurikánu. Svět je na spadnutí a čtvrtá velká válka ninjů se blíží.
Jak si s tím poradíš, Naruto?

Tato recenze je můj vlastnoriční výtvor (odbytý, přiznávám :)).
Kopírovat POUZE SE ZDROJEM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uchiha Lucy Uchiha Lucy | Web | 14. května 2011 v 13:41 | Reagovat

Náhodou hezký :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama