About me :)

23. července 2010 v 17:47 | Aneko
Tákže, jsem taková normální závislačka na anime, manze a Japonsku všeobecně :).
Jmenuju se Anna (strááášně tvrdý jméno :( Aneko zní milionkrát líp :)) a bydlím v kraji vinné révy, v krásné, úrodné Jižní Moravě :).


Je mi teprve 13 (nevím, jestli se mám radovat nebo brečet xD) ale to mi nebrání psát. A tím myslím doopravdy psát :). Není chvilky, kdy bych byla bez svého milovaného notýsku :). Píšu strašně ráda, už od šesti let. Moje první knížka (z celkovýho počtu dvou knížek:)) se jmenovala "Jak bylo sluníčko nemocné." xD. Měla kolem 15-ti sešitových stran x).
Nechci se chlubit (njn, prokoukli ste mě x) strašně ráda se chlubím x)) ale se svými povídkami, příběhy a básničkami jsem vyhrála už několik cen :). Ty nejdůležitější asi jsou: první místo v Hustopečským brku (krásná básnička "Poklad Jižní Moravy" :)) a dvě první místa v Noci s Andersenem (básničky "Srdce Evropy" a "Nejriskantnější sázka" :)).

Jak mám napsáno na svým profilu na facebooku (možná sem někdy dám odkaz:)): Jsem NARUTOFIL! Jo. Jsem narutově zaměřený otaku a jsem na to hrdá :).

Já a Naruto/Naruto Shippuuden
Fandím páru NARUHINA. Naruto a Hinata se prostě k sobě hodí :). Ten aktivní a ta stydlivá :).
Další pár, kterému fandím je SHIKATEMA. Shikamaru a Temari x). No proč ne?
Pak jsou tu dva páry, u kterých ještě nevím, kterému dám přednost: LEESAKU a SASUSAKU. Lee by se o Sakuru 100% dobře postaral, ale Sakura kvůli Sasukemu tolik trpěla... I když zase...chudák Sasuke :P bůh ví, jak dlouho by to s tou brutální růžovovláskou vydržel :).

Mou oblíbenou postavou je... a) Naruto b) Karin c) Sasuke
Ti kdo řekli Sasuke odpověděli dobře :D. Naruto je druhý a Karin se krčí až někde úúúplně dole spolu se Sakurou a Madarou :D.
Sasuke sice udělal spoustu hnusných věcí (například jeho reakce na Madarovo odůvodnění Itachiho skutků) ale stejně je prostě...cool, sexy a naprosto best xD. Oči, vlasy, postava...zbožňuju na něm všechno xD.

My Anime favourite list
Naruto samozřejmě není jediný anime, který znám :).

1. Naruto/Naruto Shippuuden (jak jinak x))
2. Fairy Tail
3. Inuyasha
4. Fate Stay Night
5. FullMetal Panic
6. Pokemon xD
7. Kaleido Star a Slayers
8. Bleach, FullMettal Alchemist, FMA: Brotherhood

Naruto není jediný anime který znám, ale i tak jich neznám moc x).

Ještě jedna věc...

Jsem moc ráda, že jste navštívili můj blogís x).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama