Miluji tě, Hinato!!!

26. července 2010 v 12:19 | Aneko |  fan fiction
Zšeřilo se. Na vesnici dopadl svit půlnočního měsíce. Všude ticho, jen z dálky byly slyšet tiché kroky. Dívka šla zamyšleně prašnou ulicí. Nikde nikdo, jen ona sama. Hlavou se jí proháněly myšlenky podobné pestrobarevným motýlům. Nemohla na něho nemyslet. Ty blonďaté naježené vlasy, ty roztomilé čárky na tvářích. Stále se usmívající ústa. Jaké to asi je, líbat je? V uších jí stále zněl jeho hlas, stále opakující ta rozhodná slova: "Nikdy se nevzdám! Nikdy nevezmu svá slova zpět! To je moje cesta ninji!". Býval to odpadlík, ale teď už není. Vesnice ho, díky jeho činům, uznává.
On jí byl příkladem. Nehynoucím, nesmrtelným vzorem. Milovala ho. Vždycky ho milovala. Ale…Jak to cítí on? Chtěla by se mu podívat do mysli. Chtěla by si přečíst jeho myšlenky. Chtěla by vědět, co si o ní myslí. Je pro něho jen stydlivou, neprůbojnou blbkou? Myslí si o ní, že je pod jeho úroveň?

On…miluje Sakuru. A Sakura miluje Sasukeho. A Sasuke…je pryč. Navíc jsou mu holky ukradený.
I kdyby…s ní Naruto chodil, stejně by nepřestal myslet na Sakuru-chan. Byl by nešťastný. Nechci, aby byl nešťastný! Ale…možná to tak není! Mohla by to zkusit risknout. Mohla by zkusit Narutovi říct, co k němu cítí. Ale…co když se jí Naruto vysměje? Nebo co když řekne něco na způsob: "Promiň, ale já miluju/chodím se Sakurou.". Ne. Bude lepší, když si své city nechá pro sebe. Musí svou lásku zamknou hluboko, hluboko ve svém strádajícím srdci. Možná jednou nastane čas, kdy Naruto její lásku opětuje. Možná nastane čas, kdy přestane myslet na Sakuru a obrátí se na ni. Do té doby tady ale bude pro něho. Jen pro něho. Když to bude potřeba, ohrozí kvůli němu třeba i svůj vlastní život. I když bude daleko, nikdy na něho nezapomene. Ta slova tu budou až do její smrti: Miluji tě, Naruto!!!
Najednou z šera vyšel… "Kibo, co tady děláš?". On se však jen usmál. "Hinato, je tu něco, co jsem ti vždycky chtěl říct.". Říct? Co mi tak může chtít říct? Akamaru do Kiby povzbudivě drcl. Počkat…co to má Kiba na tvářích? On se…červená?! Kiba, ten drsňák z klanu Inuzuka, a červená se? Proč? "N-no…v-víš… .". Koktá? Kiba koktá? Až příliš mi připomíná mě, když jsem blízko Naruta. "No…prostě…". Akamaru netrpělivě zatahal Kibu za rukáv. Najednou Kiba zvedl hlavu a upřeně se podíval do Hinatiných očí. "Vím, že máš ráda někoho jiného. Ale…" vzal Hinatiny ruce do svých "Miluji tě, Hinato.".


kiba+hinata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sara sara | 8. března 2011 v 15:17 | Reagovat

to je tak dojemný :-x  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama