Srpen 2010

Příběh mladé kunoichi 5 - Rozhodnutí hodné shinobiho, rudá lilie vykvétá - KONEC

16. srpna 2010 v 17:09 | Aneko
"Opravdu už je Vám dobře, Enmi-sama?". Oslovená si povzdechla. Už zase to příšerné sama. "Kolikrát to mám opakovat. Bylo mi dobře hned ten první den, co jsem se probrala.". "Ale strávit u nás pouze týden…". "Jsem v pohodě. Opravdu!". Enmi se otočila k nemocnici zády a vykročila do krásného dne. Ona ale okolní barvité prostředí viděla šedě. Bylo jí do breku. Yuriko…nee-chan… . Potřebovala podporu. Podřepovala osobu, která ji uměla utěšit. Která ji uměla rozveselit za každé situace. Asogi-kun. Enmi se rozeběhla k Akademii. Věděla, že její vyvolený bude právě tam.

Příběh mladé kunoichi 4 - Pravda která bolí

16. srpna 2010 v 17:06 | Aneko
Rudý oheň. Zlověstné plameny. A Yuriko… "Néé! Nee-chan, to nesmíš! Nenechávej mě tady!". "Probrala se!". "Bude v pořádku?". "Nezbývá než doufat.". Enmi sebou trhla a rychle se posadila. Hned si však s úpěním znovu lehla. "Enmi, jak je ti?". Tázaná se podívala po hlase. Nad dívkou se skláněla vystrašená shinobi. "Nic mi není, mami." usmála se Enmi. Hned se však zase vyděšeně posadila "Co je s prckem? A co nee-chan, je v pořádku?". "Neměla by ses tak rychle hýbat, jsi raněná." napomenula svou dceru Iromi Hoshiki. "To je mi jedno," odsekla Enmi "co otóto a nee-chan?". "Tomeo je v pořádku," ozval se muž stojící u dveří "ale Yuriko…" mezi slovy pomalu přecházel k posteli. "Tati?" podivila se Enmi "Ty nejsi na misi? To je jedno… Co je s Yuriko?" u jména své milované sestry ječela na plný pecky.

Příběh mladé kunoichi 3 - Masakr klanu Hoshiki

16. srpna 2010 v 17:02 | Aneko

"Omlouvám se, senpai, už mu není pomoci.". "Ne, ne, ne!". "Senpai, mám ho ušetřit bolesti?". "Urusai!!! On prostě nemůže zemřít! Ne!". Mladá žena se skláněla nad ležícím zkrvaveným mužem. Na zemi ležely pohozené dvě masky ANBU. Muž chytl ženu za ruku. Žena se usmála "Asogi, všechno bude v pořádku. Donesu tě do vesnice.". "Enmi," zasténal muž.