Září 2010

Sen mladé kunoichi 7.

27. září 2010 v 21:56 | Aneko
Dívka s divným jménem? Annye na scéně!

"Doton: Hokai! (Země: Rozpadnutí)". "Suiton: Iruka no dageki! (Voda: Úder delfína)". "Doton: Haetorisou! (Země: Mucholapka)". "Suiton: Mizu rappa! (Voda: Vodní vlna)". "Doton:…".
Enmi se všechny zvuky slévaly do jednoho. Jejím zmateným mozkem poletovala jedna myšlenka za druhou. Ale jen jedna z nich byla výrazná: Jsou silní. Akemi s Asogim jsou silní. Ale Manzenmura jsou silnější.

Sen mladé kunoichi 6.

27. září 2010 v 21:55 | Aneko
Manzenmura

"Takže, dnešní mise bude jednoduchá. Musíte se postarat o lidi, které napadl potulný kmen ninjů, zvaných Manzenmura.
Pochybuju, že by znovu zaútočili, ale mějte se na pozoru. No, cílem mise je dostat přeživší lidi do vesnice Namida. Je to jenom čtyři kilometry, ale musíte těm lidem poskytnout stoprocentní ochranu a podporu.". "Hai, Kinomi-sensei!". A tímto se čtyři ninjové vydali na cestu.

Sen mladé kunoichi 5.

27. září 2010 v 21:52 | Aneko
Kmitající blesky a skoro vyklopený rámen

Enmi na Asogiho zírala jako na zjevení. No, v duchu zírala. Nemohla uvěřit, že kluk kterého aspoň rok a půl neviděla stojí před ní a tváří v tvář. Automaticky udělala krok vpřed. Chtěla ho obejmout. Chtěla se mu "vybrečet na ramínko", tak jak to vždycky dělávala. Najednou se zarazila. Tak, jak to vždycky dělávala? Ne. Tak to nedělávala ona, ale En. Ta šedá myška En, ukrývající se v jejím nitru. Jo, přesně tak. En se vybrečí na ramínko a Enmi řekne něco odhodlaného. No jo, to se lehko řekne a těžko udělá. Co, sakra, má říct odhodlaného? Ha, první věc která ji napadne.

Sen mladé kunoichi 4.

27. září 2010 v 21:51 | Aneko
Náhody neexistují

Bylo brzké ráno, těsně před východem slunce. U stromu, nedaleko Konohy, se pohybovaly tři obrysy. "Takže nový člen?" zeptal se první obrys, kluk sedící na stromě. "Ano, dneska se s ním setkáte." odpověděl druhý obrys, dospělá žena stojící u stromu. "Kluk nebo holka?" nadhodil otázku třetí obrys, dívka v pololehu opírající se o strom. "Holka." zamračila se žena. "Tss," odfrkl si klučičí obrys a seskočil ze stromu "copak jedna v týmu nestačí?". "Dávej si pozor na jazyk." povzdechla si dívka a varovně vztyčila ukazováček. "Tss," neodpustil si odfrknutí kluk.

Sen mladé kunoichi 3.

27. září 2010 v 21:51 | Aneko
Prokleté házecí věcičky

"Jste si stoprocentně jistá, že měla přijít po obědě?". "Jistě.". "Ale, Hokage-sama, třeba jste se spletla. Nebyla jste s ní domluvena náhodou až na druhou odpoledne?". "Ne. Měla přijít před půl hodinou. A není tady.".
Hokage se zvedla z křesla a zamířila ke dveřím "Promiň, Keiko. Já vím, že ti na té holce hodně záleží, ale tohle zpackala. Nepřijít na tak důležitou záležitost… Položka 105 Hvězdné smlouvy se tímto pro ni ruší.".

Sen mladé kunoichi 2.

27. září 2010 v 21:50 | Aneko
Vzpomínky na minulost

"Ne! Ne, Yuriko, neodcházej! Nenechávej mě tady samotnou! Nesmíš! Yuriko!". Yuriko ale na volání nereagovala a šla stále dál. Bez ohlížení. Najednou se rozplynula, jako by tam nikdy nebyla. "Yuriko!!!" dívce se podlomila kolena a rozbrečela se. Najednou kolem ní vyšlehly plameny. Enmi se strachem skrčila, ani nedutala, jen vystrašeně pozorovala onen nástroj zkázy. "Bojíš se, En?". Skrz plameny k ní přicházel kluk. Enmi k němu radostně pozvedla oči "Asi-kun, ty jsi přišel pro mě?" s nadějí se postavila "Přišel jsi mě zachránit?". "En," kluk se stále víc a víc blížil. "Asogi-kun," rozběhla se k němu, jak jí to jen oheň dovoloval. Najednou se Asogi konečně vynořil zpoza plamenů. Enmi mu radostně vpadla do náruče "Asogi," vydechla. "V pořádku En, bude to dobré." usmál se Asogi "Všechno už bude dobré.".

Sen mladé kunoichi 1.

4. září 2010 v 22:18 | Aneko
Černá a rudá lilie - minulost a budoucnost

"Černá lilie zhynula, ale nezvadla. V našich srdcích bude kvést nadále.". Slova vyrytá na bílém náhrobním kameni. Slova, ve kterých se ukrývá pravda. Bolestivá pravda. S touto pravdou se musela smířit celá Konoha. Musela se smířit se smrtí Černé Lilie, se smrtí jedné z nejlepších členek ANBU. Spolu s ní zhynul i klan, klan Hoshiki. Její nástupce ale žije dál. A nyní na ní leží, z velké části ještě nepoznaná, břemena.
A tím začíná opravdový příběh…ne, příběh ne. Sen. Sen mladé kunoichi.


Naruto Shippuuden

4. září 2010 v 21:41 | Aneko
Skončila sem s přidáváním nových dílů :D.
Aktuální díly anime Naruto Shippuuden najdete zde :).

1. série          2. série

3. série                      4. série

5. série          6. série

7. série          8. série