Sen mladé kunoichi 7.

27. září 2010 v 21:56 | Aneko
Dívka s divným jménem? Annye na scéně!

"Doton: Hokai! (Země: Rozpadnutí)". "Suiton: Iruka no dageki! (Voda: Úder delfína)". "Doton: Haetorisou! (Země: Mucholapka)". "Suiton: Mizu rappa! (Voda: Vodní vlna)". "Doton:…".
Enmi se všechny zvuky slévaly do jednoho. Jejím zmateným mozkem poletovala jedna myšlenka za druhou. Ale jen jedna z nich byla výrazná: Jsou silní. Akemi s Asogim jsou silní. Ale Manzenmura jsou silnější.

Když Asogi použil suiton, oni to odrazily dotonem. Když se naopak Akemi vytasila se svým dotonem, hned byl zničen jejich raitonem. A ona, Enmi, jim není nic platná.
Jediný co uměla bylo základní jutsu a vrhání těmi pitomými kousky kovu.
Stále nechápala, co Yuriko tím svým "Sen je jako shuriken" myslela, ale aspoň si konečně s těmi prokletými házecími hračkami věděla rady.
Enmi rozdávala rány tam i tam. Nejeden ninja skončil s kunaiem v hrudníku. Ale bylo to na nic. Jako by těch ninjů byly milióny.
"Asogi," špitla Enmi "Já to použiju.". Enmi byla jen kousek od nich, takže rozhovor slyšela úplně jasně. "Ne, Akemi!" vyhrkl vyděšeně Asogi "To nesmíš! Mohlo by tě to stát život!". Navzdory Asogiho slovům začala Akemi tvarovat z prstů pečetě. Ale dřív, než stihla dlouhou řádků pečetí dokončit, se ozvala rána. Vzduchem se mihl blesk, který smetl snad polovinu všech Manzenmura.
Na malém kopečku, který Akemi pravděpodobně vytvořila svou technikou, se objevily tři postavy. "Zdar lidi!" sebevědomě se usmála dívka v popředí "Potřebujete pomoc?".
Než jí stačil tým 17 odpovědět, vzduchem projel další blesk. Za pár vteřin nebylo po krvežíznivých Manzenmura ani památky.
Dívka seskočila z kopce přímo před mladé genniny. Napřáhla k nim ruku k potřesení "Jsem Mikio Annye, ráda vás poznávám.". Asogi ruku ignoroval "Annye?" odfrkl si "Divný jméno.". "Ty seš divnej celej."odseknula Annye a posunula napřáhnutou ruku k Akemi a Enmi.
Akemi se na ruku ani nepodívala. Pohledem propalovala dívčinu čelenku. Annye jí pohled s úsměvem oplatila "Vidím, že jste z Konohy. Co vás nutí k nedůvěře?". Akemi ukázala na Annyeninu čelenku "Tvoje čelenka, co jiného.". Když uviděla Enmin nechápavý výraz, dodala "Je úplně stená jako měli Manzenmura.". Enmi se podívala na Annyeninu čelenku a pak na čelenku ležícího ninji. Zděšeně zamrkala. Akemi měla pravdu!
Annye se usmála "Aha, tak tohle!" poklepala si prstem na čelenku "Příště by jste se měly podívat pořádně, než začnete soudit. Když viděla nechápavý výraz tří shinobi, znovu si poklepala na čelenku "Řekněte, co vidíte.". "Slunko." odfrkl si Asogi. "Ou, nakonec máš vyšší inteligenci než na jakou vypadáš." sladce se usmála Annye. Asogi měl co dělat, aby nevybuchl. Annye se sehnula pro spadenou čelenku jednoho ze členů Manzenmury. Zvedla ji do výšky očí "A co vidíš teď, žáku divnej.". "Tss," ušklíbl se Asogi "Slunko, co jiného." ruka mu sjela k pouzdru se shurikeny "A to znamená, že si taky Manzenmura!". Najednou se Enmi zarazila "Počkej, Sobatsuki!" natáhla ruku před něj "Podívej se pořádně!". Asogi zamrkal "Cože?!". Enmi se napřáhla a jednu mu vlepila "Vždyť Manzenmura měly ve slunci křížek!". Asogi si třel hlavu na místě, kam dopadla facka "No a co jako?". Enmi se napřáhla k dalšímu úderu. V poslední chvíli ji však Akemi chytla za ruku "Enmi má pravdu. Ty čelenky nejsou stejné.". Enmi přikývla "Ti, co nás napadly, měli na čelence slunce s křížkem. Ale tady Annye má slunce bez křížku.". Annye tam jen tak stála a s úsměvem pozorovala rozhovor. Nakonec se rozhodla do rozhovoru vložit "Přesně tak." když se na ni shinobi otočily, začala vysvětlovat "Potulní ninjové se dělí na kmeny. Většina z nich žije normálním životem, jako shinobi ve vesnicích. Ale malá menšina rabuje a vypaluje vesnice a útočí na lidi. A tak jsme vznikly my, abychom jejich řádění zabránily." samolibě se usmála "Potulní ninjové mají ve znaku slunce. A každý kmen má v tom slunci nějakoju značku. Až na jeden kmen," ukázala na sebe a své dvě společnice, teď stojící za ní "My máme čisté slunce." usmála se "My nejsme jen tak nějací potulní ninjové." zpod mraků vykouklo hřející slunce "My jsme kmen Masayoshi!".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama