I Uchihové pláčou II.

16. prosince 2010 v 20:10 | Aneko
"TODOKE TODOKE TOOKU E" Ai se s trhnutím posadila. "IMA O KISHIKAISEI NAMIDA AZUKETE". Kdo sakra pustil tu hudbu? "HADŽIMARE, NAGAI, NAGAI, KIMI MONOGATARI.". "Sakra.". Ai překvapeně zamžourala. Oči měla ještě plné ospalek. "Kdo to řekl?!" křikla a rychle si protírala oči. A písnička dál vyřvávala na celý dům. Probudila se, zrovna když se jí zdál takový krásný sen. Povzdychla si. Kéž by ten sen trval věčně.


Konečně se jí vytratilo zamlžené vidění. Rozhlédla se po pokoji. Hm, všechno v pořádku. Polštář, peřina, skříň, psací stůl, židle, notebook, Sasuke, kytara…Počkat! Sasuke? SASUKE! Chladné černé oči, příšerná mašle, ještě příšernější "něco jako sukně", bílé tričko (Nebo to byla košile?), svalnatá hruď…Hm, ještě víc sexy než na obrázku.
Po zhruba pěti vteřinách ale kolečka zapadla na svá místa, ospalá omámenost zmizela a Ai se rozjasnilo. Zírala na Sasukeho jako na zjevení. Ten se na ni ani nepodíval a nepřetržitě bušil prsty do klávesnice jejího milovaného noťásku.
Po minutě bušení a zíraní se na Ai černý pasažér utrhl "Mohla bys na mě přestat tak zírat a vypnout ten kravál?! Pukne mi z toho mozek!". Ai si oddychla. Mluví to, takže to halucinace nebude "A ty nějaký mozek máš?". "Neprovokuj a vypni to." odsekl Uchiha a odtáhl se od přístroje. Ai si povzdychla. Provokace se nepodařila - černooký sharingan neukázal. Neexistuje tedy žádná jistota, že je to opravdu Uchiha Sasuke a ne nějakej brácha bráchova kamoše, který si z ní chce vystřelit. "No tak dobře." svolila nakonec Ai a slezla z postele.
S hrůzou pohlédla na obrazovku noťásku. Kdyby byla v jiné situaci, rozhodně by si úlevně i pobaveně oddechla. Ten "sexy boy", jak se zdá, se pouze pokoušel surfoval na netu. Uchichtla se. VLC souběžně přehrával Shippuuden 34. Jedno kliknutí a je po rámusu. Uchiha (pokud to byl Uchiha) překvapeně zamrkal "A to je všechno? Jeden stisk? Nic víc?". Ai se usmála. Zkusí ho ještě jednou vyprovokovat "Děláš, jako bys notebook viděl poprvé v životě.". Uchiha mlčel. Otočil se a…vyskočil otevřeným oknem ven. Ai zahlédla jen rozmazaný obrys osoby skákající ze střechy na střechu. Pak Uchiha zmizel úplně. Ai sebou sekla na pohovku. Teď je to jasný. Ten kluk…ten kluk je opravdu Uchiha Sasuke.

Po zbytek dne byla Ai jako omámená. Z každodenního rozhovoru s Ami si nepamatovala absolutně nic. V hlavě měla jen jeho - Uchihu Sasukeho. Všechna slova, co jí řekl, se jí stále opakovala v hlavě: "Mohla bys na mě přestat tak zírat a vypnout ten kravál?! Pukne mi z toho mozek!", "A to je všechno? Jeden stisk? Nic víc?", "Neprovokuj a vypni to.". "Ách," zbožně pohlédla na Sasukeho portrét nad postelí "doufám, že ho ještě někdy uvidím.".

"Tak kolik?". "Hm?" Ai zamrkala. "Ptám se, kolik těch rohlíků chcete." netrpělivě zopakovala prodavačka "Víte, nejste jediný zákazník v tomhle obchodě.". "Omlouvám se," zašklebila se Ai "chtěla bych jich pět.".
"To je takovej vopruz." seděla na lavičce v parku a jedla jeden rohlík za druhým "Být vyhnána z domu vlastní matkou." nakrčila obočí "Pořád jsi jen doma, Ai. Běž se nadýchat čerstvého vzduchu." parodovala svoji mámu "Tss, ta o mě ví tolik, kolik já o sedmém Hokage.". "On už je sedmý Hokage?".

Ai se s leknutím otočila. Její pohled se setkal s pohledem očí černých jako noc. "Hlavně zase neomdly." ucedil Uchiha a včas Ai zachytil. "Já zase spím?" broukla Ai. Sasuke zakroutil hlavou a postavil Ai na nohy. Ai si oprášila kalhoty "Proč jsi tady? Já myslela, že nemáš v povaze dělat takovéhle věci.". Sasuke nadzdvihl obočí "Jaké věci máš na mysli?". "Ach jo, zapomeň na to.".

"Nepředstavil sem se." nadhodil po chvíli ticha Sasuke "Já jsem…". Ai ho přerušila "Uchiha Sasuke, nukenin, původem z Konohy.". Sasuke na ni vrhl zkoumavý pohled. Ai nevzrušeně pokračovala "Patříval jsi do týmu 7, spolu s Narutem a Sakurou. Váš vedoucí jounin byl Hatake Kakashi. Ovládáš katon, raiton, sharingan a Mangekyo Sharingan. Klan Uchiha byl vyvražděn tvým starším bratrem Itachim, kterého jsi před nějakým časem zabil. Tím pádem jsi jediný člen svého klanu. No, jediný…" Ai se ušklíbla "pravděpodobně žije ještě jeden, ale o tom jsou stále ještě spekulace.". Sasuke se zarazil. Naklonil se k Ai a zašeptal jí do ucha "Kvůli tomu, co víš, bych tě měl zabít.".Ai ani nedutala, jen čekala na svůj osud. Sasuke se odtáhl "Nejradši bych to udělal. Ale jak bych se potom dostal zpátky?". Podíval se na Ai "Proč klečíš? Stoupni si a konečně mi řekni, kde to sem.". Ai Uchihu poslechla a promluvila "Jsi v České Republice, na Jižní Moravě.".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama