I Uchihové pláčou IV.

16. prosince 2010 v 20:17 | Aneko
"Rád bych vám představil nového žáka…". A je to tady. Ai si povzdychla. Proč zrovna ona?
Dveře se otevřely a do třídy vešel… kdo jiný, než Uchiha Sasuke. Všechny holky ve třídě vytřeštily oči. Většina z nich sebou sekla na lavici. A učitel pokračoval "Tohle je Saša Ukamushi." otočil se na Sasukeho "Sašo, doufám, že se ti u nás bude líbit.". Rozhlédl se po třídě. Pohled mu padl na jediné volné místo v celé místnosti. Ai sebou praštila na lavici. V duchu úpěnlivě prosila "Jashine, udělám cokoliv, jen tohle ne! Prosím tě, ušetři mě toho!". Její prosby ale zůstaly nevyslyšeny.


"Sedni si támhle, vedle té hnědovlasé vyčouhlé holky. Jmenuje se Ai.". Sasuke se ušklíbl a šel si sednout na předem určené místo. "Tak se zdá, že mi budeš muset být nápomocná i tady." šeptl jí do ucha. Ai v duchu svolávala na toho opěvovaného Jashina všechny světové kalamity.

"Ty,". Ai si povzdychla. Věděla, na koho ten černovlasý kluk volá. "Ty, holko.". "Já mám taky jméno, jestli sis nevšiml." ucedila a pokračovala v chůzi. Sasuke zachoval chladnou (sexy chladnou) tvář, jen oči mu zablýskaly "Jak dlouho ti ještě bude trvat, než mě dostaneš domů?". Ai neměla daleko k započatí hádky. Napřed dostala od učitele vynadáno, že nedává pozor (Ale copak to jde, dávat pozor, když vedle ní sedí tak krásnej Uchiha?) a potom musela pozorovat, jak se na Sasukeho vrhly holky jako vosy na med. No prostě ka-la-mi-ta. A potom se kolem jejího miláčka začal točit školní gey… A klub emařů ho chtěl mezi sebe… No, neměla daleko k extra velký depce. Snad se to časem zlepší. Jenže, ona čas nemá.

"A co takhle tohle?". Ai se otočila na Uchihu. "Tyhle ty kalhoty.". Neměla daleko k výbuchu. Proč, sakra, na sebe vzala takovou zodpovědnost? Proč slíbila tomu nukeninovi, že mu pomůže vybrat nové oblečení? Pozorně se podívala na věc v Sasukeho rukách. Její nálada se přehoupla z naštvání do smíchu. Sasuke jí totiž ukazoval černý kalhoty s motivem zářivě žlutých ananasů. Napřed si povzdychla. Potom se rozesmála. Teď jí bylo jasný, že ty sukňokalhoty, co nosil v anime, mu nevybíral Orochimaru, ale on sám.

Sasuke stále držel v rukách tu černo-žlutou hrůzu. Ai zamítavě zavrtěla hlavou a přešla k dalšímu stojanu. Nikde nic. Všude samí divný hadry, ani jeden slušnej kousek. Najednou jí někdo zaťukal na rameno. Otočila se. Stále se usmívající vietnamec, majitel obchodu, který mezitím celému divadlu jen přihlížel, jí podával košili. Úplně obyčejnou bílou košili. Ai se na prodavače-majitele usmála. V duchu se tetelila radostí. Tohle je to pravé.

Sluce svítilo. Jemný větřík si pohrával se spadeným listím povalujícím se na silnici. Ulicí chodily lidé. Šly rovnou za nosem, přímo za svými záležitostmi. Známí na sebe buď mávli, nebo kývli hlavou. Ale…něco tu každodenní rutinu narušilo. Uprostřed chodníku si vykračoval kluk s holkou. Na první pohled bylo vidět, že spolu ani nechodí a ani nejsou příbuzní. Tu holku většina obyvatel města znalo. Byla to Ai z Borové ulice, věčný snílek a otaku tělem i duší. Ale ten kluk…ten byl ve městě nový. Každý se za ním otáčel, ať to byla mladá holka nebo šedesátiletá babka. Lidé se zastavovali a ohlíželi se za ním.

Uprostřed davu se zastavil průměrný kluk, obyvatel města. Vytřeštěně zíral na Ai a na toho záhadného kluka. Na rozdíl od ostatních, on věděl, kdo to je. A nebo to aspoň tušil. Rozeběhl se za Ai.
"A co teď?" odfrkl si černovlasý kluk a podíval se na Ai. Druhý kluk, ten z ulice, je špehoval. Zrovna teď stál za stromem a po očku se díval na ten podivný páreček. "No, coby." odpověděla Ai "Teď nic.". "To se mi nezdá jako dobrá odpověď.". "Nemusí být všechno podle tvého," Ai se ušklíbla "Uchiho Sasuke.". Kluk za stromem zatajil dech. Vyšel z úkrytu. Ai se zakuckala. Udiveně se na kluka podívala "Usagi? Co ty tady děláš?". Usagi se podíval na Sasukeho. Pak sjel pohledem zpátky na Ai. Otevřel pusu. Ta slova připadala Ai jako noční můra. "Slyšel jsem tě. Ten kluk," ukázal roztřeseným prstem na Sasukeho "Tenhle kluk je…" podíval se Ai do očí "Uchiha Sasuke.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama