I Uchihové pláčou VI.

16. prosince 2010 v 20:22 | Aneko
"Hm, hm.". Sasuke netrpělivě podupával. Nakonec to už nevydržel "Už to máš?!".
Zrzek si povzdychl "Hele, Uchiho, ptal ses mě před třemi minutami. Nemůžeš si dát na chvíli pohov?". "Ne, to teda nemůžu.". "Já myslel, že si chladný a trpělivý. A ty se, mezitím, podobáš charakterem Narutovi víc, než se zdá.". Sasukemu zacukalo obočí. Už po desáté ten den, vytáhl katanu a namířil jí na Usagiho.


"Sasuke, uklidni se." povzdechla si Ai "Takhle se nevrátíš nikdy.". "Nemůžu čekat věčně. Mám určité plány." ucedil Uchiha. Meč však nesklonil.
Ai se uchichtla "Jako třeba zabít Naruta a rozvrátit Konohu? Sorry, Pein tě předběhl. A pokud zabiješ Naruta, budeš mít co do činění se všemi otaku světa.". Sasuke si odfrkl a odkráčel z pokoje ven.

Vyšel na zahradu a sedl si na lavku. "Hele, Sašo.". Sasuke se otočil. Chtěl věděl, koho se to vlastně právě chystá seřvat. Docela ho překvapilo, když před sebou viděl Aiinýho mladšího bráchu.
Tomaru si sedl vedle Sasukeho. Nehleděl na to, že je "Saša" extra naštvaný. Po očku se na něho podíval. Najednou vychrlil něco, co Sasuke rozhodně nečekal "Ty máš Ai rád, že je to tak?".

Sasuke se na toho prcka díval jako na zjevení. Takhle vykulit oči snad neumí ani žába. Rozkašlal se "Ne, to teda nemám.". Tomaru se pousmál "Ale máš, je to na tobě vidět. A Ai si tě taky oblíbila.".
Sasuke…nevěděl, co dělat. V takovéhle situaci se ještě neocitl. Když pro něj přišla Zvučná Čtyřka, tak věděl, že musí odejít z Konohy. Když se měl stát Orochimarovým novým tělem, tak věděl, že musí svého "mistra" zabít. Když…no, stalo se toho hodně.

Navzdory své Uchihovské chladnosti si povzdychl "I kdybych ji třeba měl rád, tak ona rozhodně nemá ráda mě. Vždyť se tvářila tak utrápeně, když mě ten třídní posadil vedle ní. A vždycky, když jsem s ní, tak je na mě protivná.".
Tomaru se na Uchihu usmál "To ona jen tak dělá. Takovýmhle chováním jen zakrývá svoje rozpaky. Vždyť ona o někom, jako jsi ty, vždycky snila.".

Sasuke překvapeně zamrkal "Snila?". Tomaru přikývl. Podíval se na modré nebe nad sebou "Na Ai kluci nikdy neletěli. Nelíbí se jim." usmál se "Ai, asi tak před rokem, objevila anime. Zbláznila se do toho. Naruto Shippuden, FullMetall Panic, FullMettal Alchemist, Yu Yu Hakusho - to byl její svět. A pořád to jejím světem je. A v jednom z těch anime, teď nevím, jestli v Hakusho nebo v Narutovi, je jistý kluk." zasmál se "Navzdory tomu, že je jenom nakreslený, se do něj Ai zabouchla." podíval se s úsměvem na Sasukeho "A ty vypadáš úplně stejně, jako on.".

Sasuke na Tomara kulil oči. Nemohl uvěřit vlastním uším. Je to pravda? "Ale," Tomaru pokračoval "Asi tak v páté třídě, byla Ai zabouchnutá do jistého kluka. Strašně se jí líbil. A on vypadal, že se Ai líbí jemu. Začali spolu chodit. Ale jednoho dne ji ten kluk prostě odkopl. Odkopl ji se slovy, že mu nesahá ani po paty. Že je pod jeho úroveň. Ai to zlomilo srdce.".
Tomaru měl skloněnou hlavu. Najednou se vraždícíma očima podíval na Sasukeho "Jestli Ai jakkoli ublížíš, ať už fyzicky nebo psychicky, budeš mít co do činění se mnou!".
Sasuke sebou trhnul. Ten pohled znal. Tohle byl…jeho pohled.

"Sašo! Sááášo!!!". Dveře na zahradu se rozrazily "Přišly sme na to! Víme, jak tě dostat zpátky!".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama