I Uchihové pláčou VII.

16. prosince 2010 v 20:31 | Aneko
Sasuke se vrací??? Ne tak úplně =).

Sasuke netrpělivě vběhl do Ainýho pokoje. Nedočkavě se podíval na Usagiho "Tak jak?". Usagi si odfrkl a poškrábal se za uchem "Ai, jako vždycky, přehání." když uviděl nechápavý Uchihův výraz, pokračoval "Říkal sem, že MOŽNÁ mám další vodítko. A ne, že sem na celou tu záhadu přišel.". Sasuke se zle podíval na Ai. Ta si dala ruku před pusu "Ups. Sorry.". Usagi se usmál "Ale rovnou tady zůstaň. Můžeš být při tom pátrání užitečnej.". Uchiha si odfrkl a svalil se na pohovku.


"Užitečný? Nejsem jim ani trochu užitečný!" Sasuke v duchu metal takové nadávky, za které by se nemusel stydět ani Hidan "Vždyť to celý oddře Usagi s Ai! No, spíš jenom Usagi. Ai taky není moc užitečná.". "Sasuke, přestaň se vrtět. Nemůžu se soustředit!".

Tohle byla ta poslední kapka, s kterou přeteče, i ten Uchihovský, pohár trpělivosti. Sasuke vyskočil z pohovky "Soustředit?! Soustředit?! Jestli sis nevšiml, tvrdnu tu už skoro dva měsíce!!!".

Usagi se zarazil. Zvednul hlavu od papírů a podíval se na Sasukeho "Dva měsíce? Já myslel, že ses s Ai potkal sotva před čtrnácti dny.". Sasuke si odfrkl "Nějakou dobu sem byl, jakoby, paralyzovaný. Nemohl sem se hýbat. Celou tu dobu jsem byl ve skladišti na rohu města." ušklíbl se "A zmýlil ses i v té druhé domněnce - s Ai sem skoro měsíc.".
Usagi zaklel. Sasuke nadzvedl obočí - zrovna tahle nadávka v jeho slovním zásobníku nebyla.

Usagi se zvedl ze židle. Pomalu přešel k černookýmu Naruťákovi. Podíval se mu do očí a…zařval "A to si nám tuhle důležitou informaci nemohl sdělit dřív????!!!! Mohl sem si ušetřit hodiny a hodiny přemýšlení !!!". Ai se rychle vrhla na Usagiho a odtáhla ho od sexy teenagera. Sasuke překvapeně zamrkal. Tuhle část Usagiho osobnosti ještě neviděl.
Usagi si odfrknul a znovu si sedl k papírům. Ai si povzdychla. Pak se zasněně podívala na pomalu se černající oblohu "Podívejte, měsíc už je vidět. Dneska bude úplněk.".

Usagi se zarazil. Podíval se na oblohu, na Sasukeho a potom do papírů. Jeho pusa se stáhla do vítězoslavného úsměvu. Vrhl se na Ai a…objal ji. "MÁM TO!!! MÁM TO, AI!!!".

"Sasuke, dřív, než řeknu svoji teorii, potřebuju něco vědět." když uviděl Sasukeho, sice zdráhavé, kývnutí, pokračoval "Nevzpomínáš si, kolikátého si se dostal do toho skladiště?". Sasuke se ušklíbl "Kdo si to má pamatovat?". Usagi si povzdechl "Tak nám aspoň popiš to, co se stalo před tím, než ses ocitl tady u nás.". Uchiha zapřemýšlel. Pak se usmál "A co kdybych vám to ukázal?". V tom okamžiku prostředí Aiiného pokoje nahradily skály. Ocitli se v genjusu.
Ai se rozhlédla kolem sebe. Támhle! Támhle stojí Sasuke! "Sásuké! Haló! Tady jsem!". Sasuke si jí však nevšímal. Jako by byla vzduch.

Holka s…červenými vlasy? A s…brýlemi? Karin. Házela na jejího miláčka "sexy" pohledy. Všemožně se snažila přivábit jeho pozornost. Sasuke ji však (Ai se spokojeně usmála) ignoroval. Najednou Karin na Sasukeho vyjela. Začala mu stahovat ty jeho (příšerný, příšerný, příšerný) sukňokalhoty. Rukou mu sjela pod tričko. Ai se na to nemohla dál dívat. Už, už se málem rozeběhla, aby té červenovlasé káče dala co proto. Když v tom…Sasuke Karin odstrčil. Znova si natáhl spodek. Jenže brejlounka se nedala. Znovu a znovu se snažila Sasukeho svést. Uchiha jí dal facku. Najednou…krajinu osvítilo světlo měsíce. Měsíce v úplňku.

Paprsek se roztančil po Sasukem. Jeho odrazy na něm tvarovaly ornament ve tvaru Mangekyo Sharinganu. A najednou zmizel. Jako by tam předtím nebyl.

Ai otevřela oči. Byla zpátky u sebe v pokoji. Zamrkala a posadila se. Třeštila jí hlava.
"Už vím!" Ai s Usagim se otočili na Sasukeho "Tenkrát byl čtvrtek!". Usagi se spokojeně zazubil. Přešel ke svým papírům. Pár vět přeškrtal, pár čísel sečetl (odečetl, vynásobil…). Pak spokojeně zvedl papír nad hlavu "Podle informací získaných od Sasukeho, podle mích předpokladů a s malou pomocí Bible." usmál se "Vám představuji způsob, jak dopravit Uchihu Sasukeho, nukenina z Konohy, zpátky do jeho světa.". Sasuke s Ai se na Usagiho dívali s posvátným údivem. Usagi se usmál "Průchod se, podle mé teorie, otevře o úplňku, ve čtvrtek.". Sasuke si dal hlavu do dlaní. Pravděpodobnost, že úplněk bude zrovna ve čtvrtek, je přece tak malilinkatá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama