Sen mladé kunoichi 10.

16. prosince 2010 v 7:08 | Aneko
Talentovaný bráška

Byl krásný, slunný den. Asogi, Akemi a Annye, kteří vytvořily provizorní tým17, zrovna plnili nějakou misi mimo Konohu. A Enmi s Toshirem-Usagim se chlámali každé pitomosti - proč taky ne? Když se takovou spoustu roků neviděli…
U brány byl klid. Kotetsu s Izumou, "strážní", poklidně klimbali. Kdo by taky útočil ve dne?
Najednou se v otevřené
bráně mihl stín. Kotetsu zamžikal a zbystřil. Přímo do Konohy kráčel kluk. Nemohlo mu být víc než osm.

Teď se probudil už i Izuma. Parťáci se na sebe podívali a vstali ze židlí. Kluk se na ně znuděně podíval "Děje se něco?". Kotetsu si odkašlal. Zpříma se podíval na kluka "Kdo jsi a co chceš v Konoze?!". Kluk zívl a hodil ninjům svitek. Pobaveně se na ně podíval "Ze svého práva, určeného v Hvězdné Smlouvě, přestupuji z Ninja Akademie v Sururangakure no sato (Skrýtá Konvalinková) na Akademii zde v Konoze.". Ušklíbl se "Jsem Hoshiki Hoshi Tomeo, mladší bratr Černé Lilie, Hoshiki Yuriko.".
Enmi šla sama prašnou ulicí. Usmívala se. Usagiho X roků neviděla. Je příjemné vědět, že je pořád stejný.
Najednou…se něco změnilo. Enmi na malou chvilku spatřila kolem sebe tu příšernou, důvěrně známou rudotu. V oné rudově se mihl záblesk. Záblesk zářivě modré hvězdy. Kolem hvězdy poletovali malé fialové hvězdičky, až vytvořili zajímavý fialový oblak. Najednou bylo všechno pryč, ani ta záře nezůstala.
Enmi se podívala před sebe. Modré oči se podívali do očí zeleno-hnědých.
Před Enmi stál, asi tak 8-mi letý kluk. Kluk se zasmál a postavil se do bojové pozice "Kdo je lepší, Enmi-chan?". Enmi překvapeně zamrkala. Kluk vystartoval. S kunaiem v ruce zaútočil na Enmi.
Enmi byla čím dál tím víc překvapenější. Tenhle kluk…je fakt dobrej. Je skoro stejně dobrej, jako ona. A to byl její trénink fakt tvrdej.
Klukovi rány byly čím dál tím víc tvrdší. Enmi je odrážela ztěžka. Najednou…se Enmi naštvala. Podívala se klukovi do očí. Kluk…zaváhal. Díky tomuto malému zaváhání ho Enmi do minuty položila na lopatky.
Enmi seděla neznámému útočníkovi na zádech. Kluk se svíjel a kroutil, ale Enminýmu kovovýmu sevření neunikl.
Enmi se pozorněji podívala do klukovi tváře. Najednou vytřeštila oči. Tenhle útočník byl… "Tomeo? Co ty tady děláš?". Rychle si stoupla. Tomeo se vyškrábal na nohy. Oprášil si mikinu a odfrkl si "Si o hodně lepší než předtím, Enmi nee-chan." ušklíbl se "Ale já ještě neskončil.". Dřív, než tomu mohla Enmi zabránit, seskládal pečetě a odtáhl ruky od sebe "Hoshi hirate! (Hvězdná dlaň)". Kolem dlaně se mu začala ovíjet fialová mlha. Enmi hned věděla, že je zle. Tohla byla totiž jedna z Hvězdných technik.
Tomeo zaútočil. Šel na ni ale příliš lehce. Za chvilku už zase ležel na zemi. S prskáním se nechal odvléct do rezidence Hoshiki.
"Tomeo?". Enmi se na něho zpříma podívala "Proč si na mě zaútočil?". Tomeo se ušklíbl "Jsme jediné dvě žijící děti v klanu Hoshiki. Co myslíš?". Enmi si povzdychla. Doufala, že tato chvíle nikdy nenastane "Tomeo, jsem starší. Je samozřejmost, že klan povedu já.".
Tomeo se ušklíbl "A jsi si tím jistá?". Když uviděl Enmin údiv, pousmál se "Komu myslíš, že táta rodinu svěří? Starší dceři, která je antitalent na druhou? A nebo mladšímu synovi, který má ale větší nadání pro Hoshi Jutsu, než jeho otec v geninském věku?". Enmi vyděšeně zírala na svého malého brášku. Nikdy by nevěřila, že se něco takového stane. Nikdy by nevěřila, že ji nazve antitalentem. Nikdy netušila, že se mu tolik odcizí. Asi to bude kvůli tomu, že po Yuričiné smrti odešel s mámou do Sururangakure no sato.
"ENMI!!! ENMI-CHAN!!!". Enmi sebou trhla. Křik přicházel od vchodu. Rozeběhla se. Tomeo jí byl v patách.
Jak se Enmi podivila, když před sebou uviděla Keiko "Keiko-sensei, stalo se něco?". Keiko se zadýchala. Ani neměla čas se podivit, co tam vlastně dělá Tomeo. Jen ze sebe vychrlila tu strašnou informaci "As-Asogi. Je zra-zraněný. Ho-hodně." odkašlala si "Byl s Annye-san a Akemi-chan na misi. Někdo je napadl.". Enmi vykulila oči. Chytla Keiko-sensei za tričko "Kde? Kde jsou?". "V Hokageho pracovně.". Enmi na nic nečekala. Na lehko, bosky, nechala Tomea a Keiko za sebou. Střechy brala úprkem. V hlavě jí ležela jen jedno: myšlenky na něho. Na Asogiho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama