Duben 2011

HeNtalia? xDD

28. dubna 2011 v 14:01 | Aneko |  Co se jinam nevešlo
HeNtalia Axis Powers xDD AnimeOnline, pozor na to xDD


S Němcem v posteli 15

27. dubna 2011 v 20:30 | Aneko |  S Němcem v posteli
Krátký ^^""

Postavy: Aneko, Anizu, Naiko, Inoue, náznakově Ještěrka, Nioru, Annye (+ Heta-postavy)

(Na německý věty překlad zvlášť psat nebudu xD Většinou je překládá rovnou Gilbert v příběhu xD)

Ayumi Hamasaki - Rule

22. dubna 2011 v 0:05 | Aneko |  Co se jinam nevešlo
Noooo~, koukla sem se na Dragonball Evolution (Dragonball jako film xD). Musím říct, že sem mangu nečetla anime neviděla xD A film se mi líbil -^^- xD

Nejvíc mě chytla závěrečná písnička :3 xD


S Němcem v posteli 14

20. dubna 2011 v 20:29 | Aneko |  S Němcem v posteli
Jelikož sem minulej týden Němce vynechala a jelikož nám dneska nejel net, tak tu máte dvojdíl xDDD
Je to dlouhý ;)

Postavy: Aneko, Anizu, Naiko, Inoue, Ještěrka, Nioru, Annye (+ Heta-postavy)

Russia and Latvia

19. dubna 2011 v 6:25 | Aneko
Nádherný cosplay x)


Omicidio

14. dubna 2011 v 7:28 | Aneko |  Hetalia jednorázovky


"Doitsuuu~". Feli... "Doitsuu~, kde se schováváš?". Feli. "Pojď za mnou, Doitsu-chan.". Feli!
Krčil se za opuštěným skladištěm. Snažil se dýchat pomalu, pravidelně, ale tiše. Jeho zelená uniforma byla roztrhaná, potřísněná rudou, zatuchlou krví. Jindy upravené blonďaté vlasy, sčesané dozadu, měl rozčepýřené všude kolem obličeje. Feli. Feliciano. Italy. "Proč se přede mnou schováváš, Ludwi-chan?".
Italův hlas se přibližoval víc a víc. Musel utéct. Pryč. Pryč od něho.
Zpoza rohu se vynořilo hnědé, prorudlé oko. "Doitsuuu~". "Italy…". "Proč jsi utíkal, veee~?". Ital se přivinul k Němcovi "Ty se mě bojíš, Ludwi-chan?". Ludwiga na malou chvíli opět přemohla ona naučená reakce. Pohladil malého Itala po vlasech "Nebojím. Všechno bude v pořádku, Italy.". Nevěděl proč. Nevyznal se v tom. Ale z očí mu začaly stékat průzračné kapky. Slzy? Ano, slzy. "Nebojíš?" Ital vzhlédl a zářivě se usmál "Ale měl bys.".
Krev. Rudá krev. Kanula mu v tenkých potůčcích ze zad v místě, kde do nich Feliciano zatnul nehty. Ital se usmíval. Úsměv to ale byl strnulý, chladný. Ludwig ho vyděšeně pustil. Feli se zářivě usmál "Veeee~. Je tvoje krev sladká, Doitsu-chan?". Feli. "Prosím, Doitsuu~. Dovol mi ji ochutnat.". Feli!
Kde?! Kde nastal ten zlom?! Proč se ze Severní Itálie stalo tohle?! "Doitsuuu~. Doitsuuu~." Feliciano se zářivým úsměvem naklonil hlavu na stranu "Doitsuuu~, nebude ti vadit, když tě zabiju, že ne?" vytáhl pistoli a namířil hlavní na Němcův obličej "To bude krááása~. Kde tě mám prostřelit? Kde to nejvíc bolí?". Ludwig se nemohl zděšením ani hnout. "Ita-chan chce slyšet, jak Doitsuu~ křičí. Ita-chan chce vidět Ludwiho krev.". Feli, přestaň. "Veeeee~. To bude kráááása~.". Feli, prosím. "A Doitsu bude křičet. Bude škemrat.". Feli, neblázni. "Všichni zemřou. Všechna krev bude patřit Itálii.". Feli, vždyť tohle nejsi ty. "Veeeee~". Takhle by ses normálně nechoval. "Hrobyyyyy~ Všude budou hrobyyyy~". Feli… "To bude nááádhera, až budou všichni mrtví.". Feli, prober se. Prosím!
Kulka vylítla z pistole. Zabodla se do masa. Ale nebylo to Němcovo maso. Kulka prolítla opálenou kůží, jako by měla co do činění s máslem. "Veeee~?". "Chi…chigi…". "R…Romano!". Feli se bez výrazu díval na svého postřeleného bratra "Fratello? Proč si mě nenechal, veeee~?". "Feliciano, vzpamatuj se, kono yaro!" Romano se na Feliho podíval tak zuřivě, jak mu to jen zranění dovolovalo "Celý to byl jen hloupý výmysl!!!" zadíval se svému mladšímu bratrovi do očí "Žádný Bůh neexistuje! Bůh nám nepřikázal, co máme dělat!". "Veee~?". "Žádný veee~! Podívej, cos udělal!". Feli se rozhlédl kolem. Vojáci. Civilisté. Malé děti. Stovky mrtvých. Zabité jen jednou osobou. Felicianem Vargasem, Severní Itálií.
Měl by se zděsit. Měl by se rozbrečet a vpadnout Ludwigovi do náruče. Ošetřit bratrovi zranění. Ale neudělal to. Napřáhl pistoli a znovu vystřelil. A Romano, jeho vlastní bratr, se skácel k zemi mrtvý.
"Mě je jedno, jestli Bůh existuje nebo ne, veee~" z jeho očí zmizely i poslední známky dětinskosti "Teď mám moc, mám sílu." pohrdavě se ušklíbl na Němce "Už se nepotřebuji schovávat za Germánskými zády.". Feli… "Addio, Doitsu-chan.". Ne, tohle není Feli. Tohle je Itálie. Kulka dopadla. A Německo byl mrtvý.

Omicidio - italsky "vražda"
Fratello - italsky "bratr"
Addia - italsky "sbohem"

Pátek!!! *__*

8. dubna 2011 v 14:29 | Aneko |  To, co bylo sesmoleno
PÁTEK!!! Pátek pátek pátek!!! KONČÍ MI YAOI ABSTINENCE!!! *__* VYDRŽELA SEM TO!!! *__* BANZAII!!! *__*


Zcvokla sem se? ^^"" - Salome (Karel Kryl)

7. dubna 2011 v 16:19 | Aneko |  Co se jinam nevešlo
Buď mi už fakt hráblo a nebo sem cvok odjakživa xDDD Jinak řečeno, "jistá" povídka na mě měla takovej vliv, že sem si prostě tu písničku musela najít ^^"" A jaksi... se mi zalíbila xDD


Čtvrtek xD (jak originální název xDD)

7. dubna 2011 v 8:39 | Aneko |  To, co bylo sesmoleno
Hmmm.... včera byla středa a dneska je... čtvrtek xD Jak taky jinak?

Dneska *chvilka napětí* odpadá tělák xD *šťastná jako blecha* xD a mají být rodičáky, jenže naši maj dlouhý den, takže na něj nepudou! xD BANZAII!!! xDD

Jediná špatná zpráva je, že zas nemám noťas -.- Takže další den bez skypu ^^""


1/2 prince

7. dubna 2011 v 7:16 | Aneko

Recenze