Prosinec 2011

Po dlouhé době zase článek aneb Róďo, ty si prasák... XD

7. prosince 2011 v 5:52 | Aneko |  To, co bylo sesmoleno
Zdravím, velevážení ^^
Jak se tak dívám na data předchozích článků - není to žádná sláva XD 6. listopadu, 11. listopadu, 24. listopadu...a teď, 7. prosince XD Jsem totiž lenoch líná a nechce se mi otevírat blog, abych něco napsala ^^"" Ale včerejšek se prostě někam zapsat musí XD

Jelikož Watashi-sama byla...
...úplně poprvé...
...u Rodericha ve Vídni.

Ano, konečně sem se do toho města dostala. Abych řekla pravdu, tak to byla docela nuda. Průvodkyně pořád jen monotónně kecala a my tam mrzli na chodníku.

Ale jinak to bylo fajn ^^ A to asi taky proto, že sem (konečně) vypátrala nějakýho toho otaku... XD (Asi bych měla říct něco na způsob: "Omlouvám se, paní profesorko Proroková, už o vás v životě neřeknu že jste tlustá pi*a, co vypadá jako velryba a chová se jako vycpaná Elizaveta." - ale ne, neřeknu to XD).

Němci jsou prej strašní úchylové - ale po té, co člověk uvidí Vídeň, o tom začně dost pochybovat XD Myslím, že kdyby se úchylnost národu měřila podle bordelů/sex shopů na kilometr čtvereční, tak by Rakousko (asi) vyhrálo (Nemohu posoudit, v Německu sem nebyla XDDD).

Základní info o Vídni: Na každém rohu bordel. Na každém rohu sex shop. Na každém rohu asia market. A na každém rohu Čech XD.

Ale i tak, na toho jejich orla, co maj ve znaku, bych se dokázala dívat donekonečna :3 No prostě nádhera :3 Škoda, že už sem neměla peníze na tričko ^^" Ale aspoň sem si koupila magnetku XD (Dělat magnetky s rakouským orlem...to se nedělá! XD Kde ns to má člověk brat?! XD)

Na závěr - Já jako magor s sebou táhla foťák XD A kolik sem udělala fotek? TŘI! XD (Což je na mě docela úctyhodný výkon... XD). Jednu Shönnbrunnu (Nádhera, nádhera, NÁDHERA!! :3 No jo, Róďa si dal záležet XD), střechy na které byl vykachličkovaqný právě ten rakouský orel (Takovou střechu chcu taky! XD) a jedněch úžasných šatů (...které i když bych si koupila, tak bych je na sebe v životě nevzala ^^"").

Zajímavost: Kdo uhodne, která písnička mi hrála v mp3, když sme přejížděli hranice? XD Marukaite Pruska XD A která písnička mi hrála, když sme přijížděli do Vídně? XD Mein Gott!! XDDD Aneb Aneko vede pruskou invazi do Rakouska -^^-