Jednou takhle po půl roce... (aneb) Aneko na posledním tažení

13. července 2012 v 0:05 | Aneko |  To, co bylo sesmoleno
Prázdniny jsou úžasná věc. Dávají člověku spoustu času k přemýšlení, kterého se mu ve školním roce nedostává (to se totiž musí přemýšlet nad alkenama, uhlovodíkama, obsahem kužele a podobnými kokotinami, které člověk pouští jedním uchem tam a druhým zase ven, protože jsou mu leda tak na vytření zadku). Zároveň jsou prázdniny ale i věcí nebezpečnou, jelikož má čas na přemýšlení i Aneko. Ano, Aneko, osoba, u které je bezpečnější nepřemýšlet.


A právě o prázninách Aneko jednou v koupelně (tam se přeci jenom přemýšlí nejlíp) dumala nad... ne, ne nad nesmrtelností chrousta, ale nad svou vlastní závislostí. Porovnávala délku jednotlivých posedlostí ve své.... ehehem... temné minulosti a délku fandomů od doby, co je ("hrdým") členem otaku komunity.
Ano, myslela jsem si, že mi vážně hráblo, když jsem srovnávala High School Musical s Narutem :'D Ale o tom jindy...
Zkráceně řečeno, nikdy žádná tahleta... posedlost (která se vyznačovala většinou tím, že jsem si na začátku řekla něco na způsob "Ne, nedopadne to posedlostí." a pokračovala vylepením plakátů po celé místnosti...) netrvala déle, než rok. A taky jsem nepotřebovala žádné velké počty k tomu, abych naší drahé Hetalii dala plusový bod - táhne jí totiž na třetí rok (...fajn, fajn, na dva roky a půl, ale kdo nějakou půlku roku řeší).
No, u Hetalie by se ta... závislost dala rozdělit na dvě půlky. První rok - šílenost po Yaovi, která odstartovala magorii po klucích s culíčkama (...která se mi pak dost ošklivě vymstila .__.) a druhý rok - zcvoknutí z Gilberta (která odstartovala zas šílení po Germánských státech, ale o tom jindy...). Fajn, fajn, ale co teď, třetí rok? Chvilku jsem si myslela, že post hlavního fandomu zabere Fate/Zero... ale nakonec se to tomuhle fenomenálnímu dílu nepodařilo.

Teď nechám pro chvíli dumání nad věcmi příštími stranou. Je tu totiž problém, který se mi (ani v koupelně) vyřešit nepodařilo:
Aneko ztratila svoji bohyni.
Pro ty, kteří o mě vědí velký prd teď chápat absolutně nebudou :'D Berte to tak že tahleta "bohyně" byla osoba, kvůli které bych byla schopna rozřezat na Svoboďáku ten černošský penis na kousíčky a místo něj tam postavit její sochu.
A tuhle osobu jsem ztratila. Teda... neztratila, ona ještě furt žije (...ještě, aby ne :'D) ale ztratila jsem posedlost ňou. A ne, vážně to nebylo kvůli prozření, že je to fakt dívka (to jsem věděla... fajn, od začátku ne, ale i tak doost dlouho :'D).
Takže kdyby měl nějaký hezký, charismatický človíček zájem o plný obdiv a nezměrnou fanatizaci, tak ať mi dá vědět. Opěvování nabízím klidně i desetkrát do dna... a svůj obličej na mé tapetě berte jako bonus :'D.

Cítím, jak ze mě ona posedlost Hetalií pomalu, ale jistě, opadává. A dost mě děsí to, že se na obzoru neobjevil žádný další fandom, kterého bych se chytla jako klíště a další min. rok se ho nepustila :'D (Tak, tyhle dvě předchozí věty berte jako napsané v mírné depce. Jak jsem se s Hetálií za ty dva roky sžila, tak si jsem skoro jistá, že se mi zas dostane pod kůži. Pokud bych si dělala starosti s Hetalií, tak bych si musela dělat starosti i s opadávající láskou k yaoi... a to přeci nechci, ne?)

Teď asi na chvíli fakt toho přemýšlení nechám (...ano, bolí to :'D) a radši se přesunu na téma, které jsem chtěla vytáhnout hned na začátku - záhlaví. Ano, vážně si nedělám srandu, vážně je tam nasranej eevee XD
Jednoduše řečeno... když jsem po tom asi-roce otevřela photoshop, tak jsem už ani nevěděla, co které tlačítko dělá :'D A jak se dělá pořádný layout? To už vůbec ne! Tak jsem se naštvala, v nastavení blogu tam hodila nějaký barvy a ve spolupráci se SAIem jsem tam kopla tu naštvanou veverku... teda vlastně eevee. Snad nastane čas, kdy dostanu náladu se s tím pitomým PS zase poprat (a přeprat 8D) a zplodit něco víc ucházejícího. Ale to ví jen Bohyně hvězdy~ ^^

...fajn, kašlu na to, že jsem tady ještě chtěla rozebrat chování brněnských Homestuckerek, či jak se jim sakra nadává a svoji vlastní přezdívku a tady to utnu. Na článek po půl roce toho tady je docela dost :'D

~Aneko~

P.S. Je normální, že když si zadám do vyhledávání písmeno "N", tak mi v nápovědě okamžitě vyjede "nagat nerada k-pop" ? .__.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 AniZu AniZu | 24. července 2012 v 13:25 | Reagovat

Mě můžeš obdivovat, jestli chceš ^^ :-D

2 NaikoruJ NaikoruJ | Web | 23. srpna 2012 v 23:37 | Reagovat

Pro všechny Allenovy rifle... Aneko, já z tebe mám normálně depku Q.Q ... *sigh* kde jsou ty doby, kdy jsem permanentně slintala nad všema světlovlasýma státama mužského pohlaví (kromě Francise, samozřejmě :'D) a každej den čmuchala po nových UsUk obrázcích... T.T

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama