Co se jinam nevešlo

Reakce na novou Hetalii

26. ledna 2013 v 9:32 | Aneko

ARE YOU FUCKING KIDDING ME?!

Ach, hetalie má nejdražší.... co to s tebou sakra udělali?!

Rozdívané Baccano! aneb Gilberte, asi máš konkurenta XD

8. ledna 2012 v 18:14 | Aneko
Schválně, kolik z vás vidělo na youtube tohle video? XD Já se na něj jednu dobu dívala pořád a pořád dokolečka ^^ Ale až teď sem se podívala na ten komentář pod ním ("Hetalia Baccano OP parody"). A tak sem si na starém dobrém strejdovi googlu zadala "Baccano online cz"... a už to jelo XD Po čtyřech prvních dílech mám pocit, že sem ještě nikdy krvavější anime neviděla (hold Aneko krváky nevyhledává XDD).

Celkově se mi líbí kresba, ale dějové linie se mi zdají děsně zmatečné. Roky se tam furt prolínají...a prolínají. (btw. zatím se to odehrává kolem roku 1931 v Amíkově XD)
Ale ať tak, či tak, mám jeden důvod, proč se na tohle (krátké) anime chci dodívat XD. Ten důvod se jmenuje "Firo Prochainezo" :33
Ano, starej dobrej Gilbo má konkurenci ve formě tohoto 18-tiletého mafiána -^^-.
Když sem ho tam uviděla poprvý...no, strašně mi připomněl Lovina XD a nebo Italy celkově XD

A teď, abyste pochopili, proč konkuruje Prušákovi~ ^^ :

Veselé poVánoce a poNový Rok ^^"

5. ledna 2012 v 12:54 | Aneko
Zdravím ve spolek -^^-

K začátku.... OMLOUVÁM SE, ŽE SEM UŽ SKORO VŮBEC NELEZU!!! ^^""" *padne na kolena - omluva na způsob Japonců* ^^""

Poté, co se mě jistá osoba (*kuk po Naiko*) dotázala, kdy zas něco přidám na blog, ve mě začalo hryzat svědomí ^^" No, epických obrázků/videí/odkazů by nebylo málo, právě naopak....jenže sem moc líná kliknout na "Nový článek" a hodit to sem ^^"

TÍMTO VÁM (opožděně) PŘEJU VESELÉ PO-VÁNOCE A ŠŤASTNÝ PO-NOVÝ ROK -^^-

Nakažlivé písničky aneb Co mi řinčí v hlavě XD

24. listopadu 2011 v 18:47 | Aneko
Jo, dlouho sem nic nepřidala ^^" Mám toho v poslední době hodně, nervy na dranc...ale to nemůže zabránit písničkám aby se mi usadily v hlavě a furt mě tam strašily XD Nyní vám představuji seznam písniček, které za posledních 14 dní vážně nemůžu dostat z mozku -^^-

Velký výslech aneb 100 věcí o Aneko - druhá část

11. listopadu 2011 v 18:05 | Aneko
Druhá část XD Se mi to do jednoho článku nevešlo ^^"

Velký výslech aneb 100 věcí o Aneko XD

11. listopadu 2011 v 18:04 | Aneko
Inspirovaná Nio a Kio vám ti zdělím nějaký ty věci o sobě XD Takžee~ nesmát se mi XD


1. Jméno: Anna, Ann, Aneko, Elke
2. Vaše nálada: Pohoda, klídek a tabá... ne, tabáček ne XD
3. Kolik je hodin: 17:14
4. Narozeniny: 17. 4. (...den po Kiomi XD)
5. Jméno tvých rodičů: Aleš a Iveta

Blog mého sestřičky...a FF ^^

24. srpna 2011 v 15:35 | Aneko
Takže, mí nejdražší,

můj milovaný sestřička Inoue (mimochodem, pohlavím kluk) má blog, na kterém by chtěl začít psat FF na Hetalia. Jenže potřebuje postavy. Tímto vás, všechny, prosím, jestli by ste se nepřihlásili ^^ Já i Inoue-chan by jsme byli velice rádi -^^-

http://inoue-san.blog.cz/

Já v anime -^^-

16. srpna 2011 v 22:21 | Aneko
Dneska sem přidala článků víc než dost, jenže tohle sem si prostě nemohla odpustit XDDD Jedna obdivuhodná osůbka jménem Taka Ito kreslí na objednávku XD No to bych nebyla já, kdybych to nezkusila -^^-

To uprostřed je moje maličkost -^^- Kesese XD Ještě jednou moc díky -^^-


ZPĚT!!! XDDDD

13. srpna 2011 v 15:53 | Aneko
ÁNO, VIDÍTE DOBŘE!!!! XDDDD JÁ, ANEKO, PŘÍJMENÍM HOSHIKI, SE VÁM VRACÍM!!! XDDD

V průběhu příštího týdne plánuju přidat dalšího piráta. Těšit se můžete na návrat Anizu, příchod Annye, Anečino děsivé zjištění a na sešity, které patří do blázince.

Dále plánuju konečně zveřejnit slíbené FA k Pod pirátskou vlajkou. Přesněji řečeno, Naikoru - stratéga pruské armády, Aneko - vojevůdkyni rakouskou a Nioru vs. Anizu - Bitvu Dvou dam.

Slyšeli jste někdy o Czech Cosplay Teamu New Preußen? Ne? CHYBA!!! XDD Jelikož teď o něm (zde na blogu) uslyšíte docela často -^^- Jedná se o cosplay team se sídlem v Hustopečích, zeměřující se na anime Hetalia. A já, Aneko, jsem jeho oficiální tvůrce a generální ředitel XDD (zatím bez pevně daného cosplaye, ale to se snad spraví ^^""")

A teď malé překvapení - FF, kterou připravuju už aspoň 3 měsíce, pravděpodobně velice brzo spatří světlo světa...teda, spíš mého blogu XD Ale dřív, než ji dopíšu a zveřejním, musím vymyslet název X) Původní název byl Slivovice vs. pivo, ale myslím (=doufám), že můj mozeček dokáže vymyslet něco lepšího XD

Toť (zatím) vše, mí drazí XD

Sale!

9. července 2011 v 23:11 | Aneko
Takže, zdravím všechny :D:D shrnutí Itálie (které tady mělo být už dávno ^^") týdne v Krkonoších a další Pirát přibudou co nejdříve :D teď tu ale mám něco důležitějšího.

Prodávám svoje knížky. Pro ty, co mě znají víc, je to neuvěřitelná informace XDDD jenže tyhle knížky už sou starší a já z nich vyrostla XD Nebo mě prostě nebaví/nebavili XD Či sem je prostě dostala darem (viz. Lexikon půvabu a podobně) XD Ceny budou slušný, půjde hlavně o domluvu ;) Kdyby měl někdo zájem, tak mě kontaktujte na mail anicka.florianova@seznam.cz (je starej a mě se nechce si zakládat novej ^^"" takže neřešte XD), na facebook či na skype Annshi_Aneko.

Seznam níže.
 
 

Reklama
Reklama